Oferta

FRANKLY – DORADZTWO I SZKOLENIA. ZE ZDROWEGO ROZSĄDKU.

Po 20 latach zrozumieliśmy że … ludzie tak, jak zawsze potrzebowali lidera, tak samo potrzebują go dziś. A własciwie dziś potrzebujemy liderów dużo bardziej niż kiedyś. W zatomizowanym świecie, w którym naczelnym hasłem jest „wolność jednostki” i coraz większe przyzwolenie na zachowania, które jeszcze do niedawna byłyby nie do pomyślenia, ludzie jak nigdy dotąd potrzebują lidera – kogoś, kto potrafi wprowadzić w zespole jasne wartości i zasady, a potem ma dość odwagi, siły, determinacji, by przekuć je na codzienną rzeczywistość a nie puste zapisy na kartce. Pod którą wprawdzie wszyscy się podpisali, ale których nikt nie traktuje poważnie.

Wg nas to, czego dziś rynek naprawdę potrzebuje, to jak najszybszego odbudowania etosu pracy i traktowania jej w kategoriach odpowiedzialności osobistej i dobra wspólnego. Bez których nie ma mowy o prawdziwej motywacji i odpowiedzialności, zaangażowaniu i lojalności.

Franklyspeaking

Co oferujemy:


  • Wsparcie interim i/lub on-the-job w realizacji kluczowych projektów
  • Programy przebudowy i rewitalizacji kluczowych procesów w firmie
  • Programy podnoszące wskazane kompetencje kadry zarządzającej
  • Sprawdzone, efektywne i oparte na systemowym podejściu programy, dotyczące obszarów, w których czujemy się wysokiej klasy specjalistami (sprzedaż, zarządzanie, wdrażanie zmian, komunikacja, efektywność osobista, wystąpienia publiczne, rozwiązywanie konfliktów i komunikacja kryzysowa).
  • Autorskie programy wspierania rekrutacji i sprzedaży